0

Hoşgeldiniz

Lütfen Giriş Yapın

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

1999’dan bugüne Bilgi. Tecrübe. Güvenle

1999 yılında Bilgisayar teknik servis hizmeti ile başladığımız yola 2000 yılında grafik tasarım ve yazılım hizmetimizide dahil ettik. TURKNETDC ismini verdiğimiz firmamıza 2013 yılında Aksaray Meydan (aksaraymeydan.com) haber sitemizi kattık. 2015 yılında gerek yazılım gerek akademik hizmetlerimiz ile Emlak68.com'un temelini attık. Dijital pazarlama ve internet teknolojili alanında hizmetlerimiz devam ederken, müşteri memnuniyetini daha fazla artırmak soru ve sorunlarına profesyonel çözümler üretmek.. gelişen teknolojiyi takip etmek ve müşteri menfaatine kullanmak için 2017 yılında firmamızın adıyla birlikte bir çok hizmet alanımızıda yeniledik. Ve bugün Zeeplin Grup olarak İnternet teknolojileri, Gayrimenkul ve Basın sektöründe sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

İnternet Teknolojileri

Alan adı kaydı, Web hosting, Sunucu hizmetleri, Toplu SMS vb. hizmetleri müşterilerine en kaliteli şekilde sunan bir firmayız. İnternet teknolojileri anlamında yüzlerce müşterimize 2000 yılında bu zama kadar hizmet vermekte soru ve sorunlarına en etkili çözümleri sunmaktayız.

Bilgi Teknolojileri

Web yazılım, Otomasyon sistemi , E-ticaret ve Özel yazılım hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmekte ve işlerinin büyümesinde yardımcı olan bir firmayız. 

Aksaray Meydan (aksaraymeydan.com)

Aksaray'da internet haberciliği yapan ve okurlarının şikayetlerini dile getiren haber sitemiz AksarayMeydan.com Basın Ahlak İlkelerine bağlıdır. Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. 

Emlak68 (emlak68.com)

Emlak68 Aksaray ilinde gayrimenkul alım, satım ve kiralamalarında aracılık eden ve bu hizmetlerin yanında gayrimenkul danışmanlığı, yatırım danışmanlığı, emlak hukuk danışmanlığı hizmetide veren bir firmadır. Emlak68.com müşteri portföylerinin pazarlamasını yapmakla birlikte yeni nesil emlak portalı ile de müşterilerine kendi ürünlerini pazarlama ve tanıtma olanağı sunmaktadır.

İkincipazar

İkincipazar plan ve projesi hazırlanan ve alt yapı çalışmalarına başladığımız özel bir projedir. 

Pazarlama ve Danışmanlık

firmamız sattığı ve verdiği hizmetlerin pazarlama ve danışmanlığı konusunda da müşterilerimize yardımcı olmakta.. soru ve sorunlarına profesyonel çözümler üretmekteyiz.


Saygılarımızla;
ZEEPLİN Ekibi

Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Top